Informace

Datum: 19. až 21. července 2024, deadline pro dodání první verze šifry je 31. května 2024
Místo: Nová Ves u Světlé
Spaní: v RS Radost , ubytování v chatkách nebo v budově, lůžkoviny budou zajištěny
Jídlo: Zajištěna je páteční večeře, sobotní snídaně, sobotní večeře a nedělní snídaně + drobnosti k snědku v cíli hry + občerstvení k sobotnímu ohni.
Cena: Orientační cena je do 5.000 Kč/tým za celý víkend při naplněné kapacitě, v ceně jsou dva noclehy na postelích, pronájem společenských prostor ve středisku, jídlo ve výše uvedeném rozsahu, materiál k šifrovačce (papíry, tonery, mapy atd.), ceny apod.
Kontakt: jméno téhle šifrovačky, zavináč, a pak šifrovačky tečka cé zet, samozřejmě bez diakritiky

Už jsem byl na pěti Kachnách, mám to tu číst?

Letošní Kachna bude podobná jako předchozí ročníky.

Proč?

Všechny šifrovací hry probíhají způsobem přijedeš – hraješ – odjedeš, zlomek z nich zve ještě na následnou afterparty. Přesto se hráči většinou tak nějak od vidění znají. Kachna nabízí báječnou možnost strávit letní víkend s ostatními šifrátory a ještě si přitom pěkně zaluštit.

Musíme mít něco speciálního?

Je potřeba sestavit tým a přihlásit se, hra je zatím navržena pro právě 24 týmů. Po každém týmu budeme chtít vytvořit s předstihem jednu pěknou šifru – více v sekci Pravidla. S sebou pak budete potřebovat pouze luštící pomůcky, popř. hudební nástroje a společenské hry.

Jak to bude probíhat?

Ve zkratce – týmy přijedou do centra hry již v pátek večer. Následuje posezení s ostatními a oheň či společenské hry. V sobotu je na pořadu dne samotná Kachna ukončená večerním vyhlášením, jež vyústí ve společenský galavečírek u ohně. Ráno v neděli nás čeká už pouze snídaně, volná zábava a odjezd podle vlastního gusta.

Kolik to stojí a co je v ceně?

Počítejte s cenou vyšší než u tradičních šifrovaček (cca 5.000 Kč za tým), protože Kachní tah trvá celý víkend a je zajištěno ubytování na postelích.

Jak bude samotná hra dlouhá?

10. Časově přibližně 10 hodin, kilometrově plus minus 10 km (trasa průchodu hrou není pevně daná). V pěkném prostředí lipnického lesa s mnoha skalkami, kameny a zatopenými lomy.

Stále nevím, jestli chci jet.

Přemýšlení si šetři na hru, sežeň si tým a přihlas se 😉